www.onel.ir

کارخانهk2  در سال 2007 تاسیس گردید و یکی از کارخانه های اصلی در تولید و صادرات محصولات سنگ ایران می باشد. نگاه جدید مدیران این سنگبری به نیاز روز بازار و استفاده از تکنولوژی ایتالیا برای برش و فرآوری سنگ خیلی زود این کارخانه را در زمره ی  کارخانه های مطرح شهرک صنعتی شمس آباد و ایران قرار داد.

استفاده از روش های جدید، خدمات دهی مناسب به خریداران و تمرکز بر دسته بندی حرفه ایی ، حفظ سلامت لبه ها و گوشه های سنگ حین فرآوری و دقت در نهایی سازی سنگ از نقاط بارز و متمایز این سنگبری محسوب می شود. در سال 1389 با خرید سنگبری خورشید و الحاق آن به سنگبری k2 ،مدیران این سنگبری افزایش تولید و برنامه ریزی جهت خرید یک خط تولید اسلب جدیدتر را در برنامه کاری خود قرار دادند.

ماموریت مدیران کارخانه k2 ، به کارگیری نیروهای متخصص و خبره می باشد. بر اساس ژرف بینی ما، مدیران و تمامی بخش های مختلف کارخانه با مشورت و همیاری با یکدیگر به ماموریت و اهداف شرکت k2 دست می یابند.

در کارخانهk2 ، سنگ های تراورتن، مرمریت، لایم استون و…. را تولید می کنیم. در برش ها و اندازه های مختلف از جمله اسلاب و تایل. ما فرایندهای مختلفی را بر روی سنگ انجام می دهیم ، از جمله صیقل دادن ، چرمی کردن، آنتیک ، سندبلاست، قیچی و….

ما امکان بررسی بازبینی و بررسی روزانه بر روی این چهار محصول سنگ را دارا می باشیم. درخواست ها برای سنگ های شگفت انگیز مرمر و تروارتین ، قیمت های ما را به صورت چشمگیری قابل مقایسه با رقبای خارجی برای سنگ های ایرانی ساخته است.

سنگ های ایرانی به صورت کاملا شناخته شده ایی در بازارهای جهانی وجود دارند اما با نام های دیگری، هم اکنون زمانی است که خریداران سنگ های مرغوب ایرانی آنها را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به صورت مستقیم از تولید کننده ی ایرانی خریداری نمایند.

به همین دلیل کارخانهk2 در صدد بوجود آوردن این امکان می باشد.

خواسته ی گروه k2 ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت است.

در کارخانه سنگ بری کی تو ( k2 ) ما با استفاده از به روزترین تجهیزات وبا بهره گیری از نیروهای زبده و کارآزموده خود تلاش براین داریم که رضایت خریداران خود را به حداکثر برسانیم.
زیرا رضایت مشتریان بزرگترین هدف ما در این کارخانه است.


اعضای هیئت مدیره کارخانه k2

سید عباس حسینی

سید عباس حسینی

مدیر توسعه و بازرگانی

احمد افشاری

احمد افشاری

مدیر تولید

سید عبدالله افضلی

سید عبدالله افضلی

مدیرعامل و فروش